ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

KARIÉRA

Česká distribuční k.s., společnost se sídlem na adrese Na Rovince 879, 720 00 Ostrava – Hrabová, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě oddíl B, vložka 2648, IČ 26791692 (dále jen Česká distribuční), věnuje maximální pozornost zabezpečení vašich osobních údajů. Řídíme se platnými zákony České republiky a Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Se Zásadami zpracování osobních údajů se můžete seznámit zde.

Správce vašich osobních údajů je společnost Česká distribuční k.s., která od Vás osobní údaje získala v rámci vašeho zájmu o získání pracovního místa u správce. Dochází ke zpracování nezbytně nutných osobních údajů (jméno a příjmení, titul, dosažené vzdělání, předchozí praxe včetně její délky, datum narození, místo trvalého pobytu, telefonní číslo a e-mail) za účelem provedení výběrového řízení na uvolněnou pracovní pozici.

U správce můžete uplatnit své právo na přístup k osobním údajům stejně jako i další práva. Bližší informace o vašich právech se dočtete v Zásadách zpracování osobních údajů.

Pomáháme firmám, aby se o nich vědělo

Uvažovali jste někdy o tom, jak se do vaší poštovní schránky dostávají letáky firem, nejrůznější informační materiály nebo akční nabídky?
Je to naše práce.
Jsme Česká distribuční, zajišťujeme pravidelnou práci pro naše distributory na území celé České republiky a hledáme nové kolegy, kteří naši síť rozšíří. Je to příležitost pro vás.
Na trhu působíme již od roku 1991 a mezi našimi klienty jsou jak velké obchodní řetězce (Globus, Tesco, OBI a mnoho dalších), tak menší české firmy. Pomáháme jim, aby o jejich výrobcích a službách vědělo co nejvíce lidí.
Roznos letáků je činnost, která je vhodná pro lidi s nejrůznějšími typy postižení. Sami si vyberete, kde a v jakém rozsahu chcete práci vykonávat.

Co obnáší práce distributora

Chtěli byste se stát distributorem? Zajímá vás, zda je práce vhodná pro osoby se zdravotním postižením? Přinášíme 7 důvodů, proč je to dobrý nápad:

  1. Práci pomůžeme přizpůsobit vašim potřebám – v rámci pracovní doby si můžete práci rozvrhnout tak, jak vám to bude vyhovovat, a letáky roznést všechny najednou nebo po částech.
  2. Nejste zavření doma – můžete se projít na čerstvém vzduchu a máte pravidelný pohyb.
  3. Máte jistotu zaměstnání – na českém trhu působíme již 29 let, zaměstnáváme téměř 1 000 kolegů se zdravotním postižením.
  4. Dostanete tolik práce, na kolik se cítíte – nastálo vám svěříme lokalitu k distribuci. Pokud byste se cítili na víc, můžete si zažádat a přibrat si k ní další.
  5. Můžete pracovat blízko vašeho domova – distribuční oblast pro vás vybereme tak, abyste nemuseli nikam složitě cestovat.
  6. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti – stačí, že jste zodpovědní a je na vás spoleh. Vše, co budete k práci potřebovat, vám rádi vysvětlíme. Uvidíte, že je to snadné.
  7. Všechny letáky uvidíte jako první – takže víte v předstihu, kam jít výhodně nakoupit.:)

Jak vypadá den distributora a co vás u nás čeká?

  1. Dopravce vám přiveze letáky na adresu, kterou si sami vyberete, třeba i k vám domů. Je možné domluvit si i bezpečné bezkontaktní předání.
  2. Zkontrolujete správnost doručených materiálů – tedy jestli sedí počet a druhy letáků.
  3. V klidu si doma připravíte letáky k roznosu. K dispozici od nás dostanete stručný a jednoduchý návod, jak si letáky nachystat, praktickou tašku nebo vozík s kolečky.
  4. Domluvíme se, do kdy musí být práce hotová, ale vy si sami rozvrhnete, jakým tempem letáky ve svěřené lokalitě roznesete.
  5. Letáky budete dávat buď do poštovních schránek obyvatel, nebo na odkladná místa pro reklamu, anebo do hromadných schránek určených pro reklamu.
  6. Až všechny letáky roznesete, již jen zatelefonujete nebo pošlete e-mail vašemu vedoucímu a potvrdíte ukončení roznosu.
  7. Super. Práci máte hotovou!

Výhody práce u nás

Na co se můžete těšit?
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost zkráceného úvazku 10, 15 nebo 20 hodin týdně
  • Hrubá mzda od 3 650 Kč do 9 500 Kč měsíčně dle velikosti lokality a objemu práce, výkonnostní prémie

Kontakty

Chcete se stát distributorem informačních a propagačních materiálů? Ozvěte se nám. Zavolejte nám nebo napište, rádi vám vše vysvětlíme.
Tel: 800 800 882
Místo pracoviště: Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová   Mapa zde...
Pracovní poměr: práce na plný nebo zkrácený úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
Vhodné i pro: OZP s docházením do firmy (ostatní)
Zařazení: asistent, personalistika, nábor

Pracujte pro jedničku na trhu

Chcete se podílet na realizaci reklamních kampaních pro významné celostátní i lokální obchodní řetězce a společnosti?
Staňte se součástí stabilní společnosti a budujte s námi pozici lídra na trhu.
Jsme společnost Česká distribuční, která je již 29 let předním hráčem v neadresné distribuci propagačních letáků a v doručování adresných zásilek. Nabyté zkušenosti pozitivně promítáme do profesionality a rozsahu poskytovaných služeb.
Našim klientům poskytujeme kompletní zajištění kampaní a servis: postaráme se o tisk i kompletaci zásilek a zajistíme jejich doručení do schránek po celé České republice. Ročně rozneseme 2 miliardy propagačních materiálů. A to díky našim zaměstnancům, kteří společně s námi rostou a rozvíjejí naši společnost dále.
Podílejte se na úspěšných kampaních s námi!
Hledáme uchazeče pro práci na personálním a mzdovém oddělení v centrále společnosti.

Co u nás budete dělat?

Ve spolupráci s personalistou a mzdovým účetním:

  • náborování nových zaměstnanců
  • administrativa spojená s nástupem/výstupem zaměstnanců
  • výpomoc s agendou pracovně lékařské péče
  • organizace školení BOZP, PO a VLP
  • operativní personální a mzdová administrativa

Co od vás požadujeme?

  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost práce na PC a Smart telefonu
  • samostatnost zodpovědnost
  • předchozí zkušenost v oblasti personalistiky výhodou
  • orientace v pracovně právní legislativě výhodou

Co vám nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem
  • moderní zázemí firmy s bezbariérovým přístupem
  • pravidelný měsíční příjem
  • podíl na hospodářském výsledku ve formě prémií
  • práci na 25. - 40. hodinový úvazek (HPP)
  • pracovní poměr na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou

Náplň práce:

  • organizace distribuce letáků a adresných zásilek,
  • zodpovědnost za svěřený úsek,
  • plánování práce regionálním vedoucím a distributorům,
  • kontrola distribuce a doručení,
  • report

Požadujeme:

  • časová flexibilita,
  • ŘP sk. B,
  • uživatelská práce na PC,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • schopnost rozhodovat se,
  • zkušenosti s řízením a vedením menšího kolektivu
  • perspektivní práci,
  • motivující platové ohodnocení a kvartální odměny,
  • PC, mobil a služební automobil i k soukromým účelům,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • práci na HPP.

Lokalita:

  • celá ČR
  • preferujeme zájemce o oblasti: Olomoucko, Hradecko/Pardubicko

  • zajištění distribuce letáků a adresných zásilek,
  • rozvoz letáků distributorům včetně závozů prodejen,
  • nábor, vedení a kontrola distributorů,
  • kontrola kvality doručení.

Požadujeme:

  • práce na ŽL nebo IČ,
  • vlastní automobil a PC,
  • zodpovědnost a samostatnost,
  • organizační a komunikační dovednosti NABÍZÍME
  • dlouhodobou spolupráci,
  • nadstandardní ohodnocení dle velikosti svěřeného území a počtu roznášených materiálů