ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

Praha, 23. května 2019

logo CDPouze tři ze sedmi největších českých obchodních řetězců nezařadily do letáků speciální nabídku u příležitosti konání Mistrovství světa v ledním hokeji 2019. Ostatní obchodníci v ní inzerují převážně jídlo a pití, ty dohromady představují 89 % promovaných produktů. Jenom 11 % nabídky tvoří fanouškovské předměty. Vyplynulo to z analýzy letáků, kterou zpracovala společnost Česká distribuční, která doručuje letáky obchodních řetězců.

Ostrava, 21. května. 2019

logo CD Vážení klienti, milí kolegové a přátelé,

přinášíme vám další vydání našeho bulletinu. Dozvíte se v něm například o naší službě hromadné zánosy, která vám pomůže šetřit nejen vaše rozpočty, ale i životní prostředí. Vaše letáky se díky tomu dostanou ke všem čtenářům, kteří o ně stojí, a přitom můžete na tisku ušetřit až 50 %.

Praha, 20.května 2019

logo CD

ZÁKAZNÍKŮM LETÁKY PŘIBLÍŽÍ I TO, JAK SE NÁPOJ VYRÁBÍ, JAK CHUTNÁ NEBO K JAKÉ PŘÍLEŽITOSTI SE HODÍ

Nejenom sleva a cena, letáky přinášejí o produktech daleko více informací. Společnost Česká distribuční, která doručuje akční letáky obchodních řetězců, v dubnu tři týdny sledovala nabídku alkoholických nápojů inzerovanou sedmi největšími českými řetězci. Z analýzy vyplynulo, že u více než třetiny nápojů uvádějí obchodníci informaci o původu produktu. Nejčastěji, v 70 % případů, se chlubí českými produkty.

Praha, 17.dubna 2019

logo CDŘETĚZCE REAGUJÍ NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ: DO VELIKONOČNÍ NABÍDKY ZAŘADILI ČESKÁ VEJCE I VEJCE Z NEKLECOVÝCH CHOVŮ.

Cena čerstvých slepičích vajec v akčních letácích před Velikonocemi dosahuje průměrně 3,07 Kč za kus. Nejlevnější vajíčka ovšem bylo možné koupit dva týdny před Velikonocemi za korunu padesát. I těsně před svátky ale koupíte vejce výhodně od 1,99 Kč za kus. Průměrná sleva na vejce činí letos 35 %. Skoro třetina nabídky vajec v letácích je bez slevy, letáky zákazníkům ukazují šíři nabídky. Vyplývá to z tradiční velikonoční analýzy provedené společností Česká distribuční, která doručuje akční letáky obchodních řetězců.