ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

I letos jsme navštívili děti ve Fakultní nemocnici v Ostravě

V Ostravě 1.5.2018

logo CD rgb vysoka kvalitaBrzy začnou prázdniny a děti se už těší na výlety a letní dobrodružství. Ne všechny děti si ale letošní prázdniny užijí venku v přírodě. Protože nám na dětech a jejich zdraví a psychické pohodě záleží, pravidelně pomáháme dětem v nemocnicích. Někdy potřebují nové přístroje a jindy zase jen trošku rozveselit. A tak jsme se na začátku června vydali do Fakultní nemocnice Ostrava za dětmi na neurologickém oddělení, kde se slavil Mezinárodní den dětí.

 

Dobrovolníci připravili pro děti opět zábavný program plný soutěží a malování. A my jsme jim donesli 60 balíčků plných překvapení. Děti od nás dostaly něco sladkého na zub, protože mlsání k létu patří. A protože všichni kluci i všechny holky už se těší, až se uzdraví a budou moct vyrazit ven, nachystali jsme pro ně usměvavé reflexní samolepky a hvězdičky, které se dají pověsit na zip. Dětem se nové módní doplňky moc líbily a hned si jimi chtěly vylepšovat svoje oblíbené oblečení. Všechny už se nemohou dočkat, až si s nimi vyrazí ven.

A to je přesně důvod, proč tak rádi dětem pomáháme. Ani v nemocnici neztrácejí optimismus a jejich úsměv je nám největší odměnou. Doufáme, že se všechny děti brzy uzdraví a jsme rádi, že je naše dárečky budou chránit na jejich cestě domů.

IMG 1784