ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

Bulletin pro obchodní partnery 2/2020

V Ostravě, dne 15. 10. 2020

logo CD

Vážení klienti,

přinášíme vám nové vydání firemního bulletinu, prostřednictvím kterého s vámi pravidelně sdílíme dění v České distribuční a přinášíme čtení plné přínosných poznatků a inspirace.

Aktuální vydání se z velké části věnuje výjimečnému projektu, který se nám v posledních měsících podařilo rozběhnout. Jedná se o zaměstnávání nových kolegů z řad lidí s hendikepem, kterých máme aktuálně ve firmě bezmála tisíc a počty chceme postupně navyšovat. Chceme tak pomáhat dobré věci a dávat šanci lidem, kteří pracovat umí a chtějí, ale mnohdy se jim bohužel nedostává dostatek příležitostí. Více informací o zaměstnávání osob se zdravotním postižením se dozvíte z naší informační brožury, kterou jsme pro vás za tímto účelem vytvořili.

Protože podzim je v plném proudu a blíží se čas předvánočních kampaní, zeptali jsme se pro vás našeho specialisty, manažera obchodu Tomáše Vlka, jak je nejlépe připravit, aby byly úspěšné. Ani tentokrát jsme nezapomněli na novinky a zajímavosti z trhu, abychom vám poskytli inspiraci pro podnikání. Shrnuli jsme pro vás výsledky našeho jarního průzkumu spotřebitelského chování v průběhu pandemie, které mohou být během současné druhé vlny opět aktuální.

OZP brozura PROWEB thumb2      Bulletin pro obchodní partnery 2 2020

Věříme, že i nyní se nám veškeré nepříjemnosti podaří úspěšně zvládnout a přejeme vám především pevné zdraví.

 

S přátelským pozdravem,
Petr Sikora
ředitel společnosti