ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

logo AutoHeller

Společnost Česká distrubuční a.s. nabízí komplexní služby. Obchodní zástupci jsou vstřícní, komunikativní a snaží se najít co nejefektivnější řešení námi zaslaného požadavku.

 

Ing. Žaneta Kurucová
Auto Heller Ostrava / Opava
Porsche Inter Auto CZ spol. s.r.o., o.z.
 

para hockey logo 2018

Chtěl bych jménem svým, jménem celého organizačního týmu a také jménem všech účastníků Mistrovství světa v para hokeji OSTRAVA 2019 poděkovat společnosti Česká distribuční za spolupráci v oblasti propagace a komunikace této akce. Stáli jsme před nelehkým úkolem, pozvat diváky na sport handicapovaných, na který běžně diváci nechodí. 
Jiří Šindler
Předseda LOC
President of Local Organizing Committee
OSTRAVA 2019 World Para Ice Hockey Championships
www.paraOSTRAVA2019.cz
 

soliter

Naše společnost Soliter, a.s. spolupracuje se společností Česká distribuční k.s. již celou řadu let v neadresné distribuci. Za toto období zajistila společnost Česká distribuční a.s. pro naši společnost neadresnou distribuci v rozsahu několika miliónů kusů na požadovaném, značném území celé České republiky.
Ing. Milan Hepner
ředitel pro obchod s drahými kovy
 

ardon

Česká distribuční k.s. nám zajišťuje kampaně na neadresný roznos letáků. Na přístupu týmu České distribuční oceňujeme osobní řešení každého požadavku a celorepublikovou distribuční síť. Naše kampaně jsou celostátní, proto využíváme jejich služeb, aby se naše letáky dostaly do všech domácností.
Josef Král
IT technik + marketing
 

 

faircredit

Jsme nebankovní společnost a hledali jsme způsoby jak oslovovat naše klienty a zájemce o spolupráci. Spolupráce s Českou distribuční přinesla ideální řešení. Profesionální služby a snaha vyjít vstříc našim požadavkům šetří náš čas, rozumné ceny naši firemní peněženku. Česká distribuční je pro nás ideálním partnerem.
Bedřich Makovec
oblastní ředitel
 

 

jihlavsky expres

Se společností Česká distribuční úspěšně spolupracujeme již několik let při distribuci našeho měsíčníku vydávaného pro Jihlavsko reklamní společností Yashica. Musím ocenit hlavně spolehlivost a skvělou komunikaci a servis. S jejími službami jsme velmi spokojeni.
Jaroslav Šnajdr
šéfredaktor
 

 

satjam

Roznos neadresných akčních letáků realizujeme již několik let přes Českou distribuční k.s., spolupráce je bezproblémová a v případě jakéhokoli našeho požadavku nám vždy bylo nabídnuto uspokojivé řešení. Česká distribuční je pro nás dobrým partnerem.
Ondřej Haška
Marketing Manager
 

 

salestowin

V rámci personálního projektu nového investora jsme realizovali náborovou kampaň na pozice řidičů. První vlna kampaně využila tradiční oslovení uchazečů, tedy on-line a novinovou inzerci.
Irena Grossová
Projektový manažer 
 

kofola

Se zástupci České distribuční k.s. máme výborné zkušenosti. Komunikace je na velmi dobré úrovni, zaměstnanci jsou ochotní a vychází nám ve všem vstříc. Sami navrhují metody, jak rozposílat lépe a s co nejnižšími náklady.
Jana Ptačinská Jirátová
PR Specialistka 
 

emco

Věrnostní program společnosti Emco spol. s r.o. je jedním z hlavních komunikačních kanálů s našimi věrnými zákazníky. I proto jsme prostřednictvím společnosti Česká distribuční k.s. oslovili členy klubu Emco.
Eva Batalová
Marketingový specialista