ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

Letáková samoobsluha

LETÁKOVÁ SAMOOBSLUHA = jednoduchý výběr distribuční oblasti pro Vaše letáky

 

  • Naplánujte letákovou kampaň snadno a rychle přes internet.
  • Doručování tiskovin do schránek je nejsilnějším reklamním médiem.
  • Můžete oslovit zákazníka pomocí letáku i v menším nákladu

Společnost Česká distribuční k.s. disponuje specializovaným oddělením geomarketingu a naše současné know-how patří ke špičce v oboru v ČR. Jsme schopni optimalizovat distribuci letáku dle potřeb klienta a najít optimální cílovou skupinu.

Ve zkvalitňování služeb a inovaci jdeme stále dál a nově jsme vyvinuli interaktivní aplikaci, díky které si můžete sami a jednoduše vytvořit on-line distribuční oblast pro roznos vašich letáků.

Vyzkoušejte tuto aplikaci na našich webových stránkách v odkaze Letáková samoobsluha pro klienty nebo přímo na adrese www.letakova-samoobsluha.cz.

Snadný výběr distribuční oblasti

V mapě je možné zadat oblast roznosu pomocí kruhu nebo tahem nakreslit oblast vlastní. Třetí možností je výběr dle PSČ. Aplikace okamžitě spočítá, kolik schránek je ve vybrané lokalitě a jaká je orientační cena za distribuci letáků a reklamních tiskovin dle různých formátů.

letakova-samoobsluha
vstoupit1
Zpětná vazba pro klienta

Po odeslání nezávazné poptávky dle výběru distribuční oblasti je klient kontaktován obchodníkem k doladění ostatních záležitostí spojené s distribucí, jako jsou datum distribuce, návoz letáků,
případný tisk letáků a další.

Vyzkoušejte naši aplikaci i vy a využijte sílu reklamních letáků pro vaše reklamní kampaně.

V případě dalších dotazů jsme vám k dispozici.